Reklam Seslendirme

Özlem
Özlem
Cahit
Cahit
Erol
Erol
Mehmet
Mehmet
Nagihan
Nagihan
Cihan
Cihan
Muammer
Muammer
Seslendirme stüdyosu

Radyo-Televizyon reklamlarınıza hayat verecek reklam seslendirme örneklerini aşağıda yer alan bölümden dinleyebilirsiniz. Tamamı profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan ekibimizle projenizin reklam sesi olmak için sabırsızlanıyoruz.

Her ne kadar düşük bütçeli bir reklam yapmak isteseniz de, radyo ve tv’de yer alacak olan reklamlarınızdaki seslendirme, kampanyanızın en kritik bileşeni olacaktır.

Çünkü iyi bir ses kullanarak reklam prodüksiyon kalitesini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Dolayısıyla işinizin, ürününüzün ya da kampanyanızın tanıtımını planlarken, reklam seslendirme aşamasını doğru değerlendirmeniz gerekir. Bizler, Uzay Medya olarak sizlere profesyonel reklam seslendirme hizmeti sunmaya hazırız, peki ya siz?

Televizyon reklam seslendirme

TV reklam kampanyalarınızda seslendirmeye ihtiyacınız varsa, bunu ses bankamızla karşılamak için hazırız. TV reklam seslendirme örneklerini yukarıdaki bölümden dinleyebilirsiniz.

Profesyonel sesler, uygun fiyat

Radyo reklam seslendirme

Radyo reklam spotları hayatımıza en az şarkılar kadar eşlik ediyor. Uzay Medya Seslendirme Ajansı, radyo reklam seslendirme demolarını sayfanın üst bölümünden dinleyebilirsiniz.

Reklam sesinizle samimiyetinizi gösterin

Seçeceğiniz doğru ses ile insanlara güvenilir olduğunuzun mesajını verebilirsiniz. Çünkü seçeceğiniz reklam sesleri; şirketinizi, ürününüzü ya da kampanyanızı temsil edecektir. Hedef kitlenizi rahatsız eden bir ses ya da kötü bir seslendirme ile reklamınız sizce ne kadar başarılı olabilir? Örneğin hedef kitlenizin en yakın marketten, ya da bakkaldan satın alabileceği bir ürün tanıtımında, opera sanatçısı sesi kullanırsanız sizce insanlar sattığınız ürünün samimiyetine güvenebilir mi, ya da tam tersi..

Duygusal düşünerek reklam sesinizi seçin

Reklamınızı izlerken insanların neler hissetmesini istiyorsunuz? Güven mi, umut mu, heyecan mı, ya da başka bir duygu mu ön plana çıkmalı? Sadece profesyonel reklam sesleri, metninizi dilediğiniz vurguda okuyabilir, bu sayede izleyiciler ile arada duygusal bir bağ oluşur. Prodüksiyon için nasıl bir duygu istediğinizi bize ifade ettiğinizde, seslendirme sanatçılarımız, deneyimleriyle istediğiniz role gireceklerdir.

Uzay Medya Seslendirme Ajansı

İzleyici kitlenizle bağ kurarak ses seçimi yapın

Direkt gençlere yönelik bir reklam filmi çektiğinizde sizce yaşlı bir ses izleyicinize cazip gelir mi? Kadın sağlığını ilgilendiren özel bir ürün tanıtıyorsanız, sizce erkek sesi doğru bir seçim midir? İzleyici kitlenizi tanımanız, doğru reklam sesini seçmeniz için önemli ve kritik bir durumdur. Hedef kitlenizin yaşı, cinsiyeti, eğitim durumu, coğrafyası gibi faktörler, reklam sesinizi seçmede size ipuçları veren önemli datalardır. Bir sesin sizin kulağınıza hoş gelmesi, başkalarının da onu seveceği anlamına gelmeyeceği için, seçiminizi titizlikle yapmalısınız.

Reklamınızla unutulmaz olun

İyi seslendirme sanatçıları, hem markanın, hem de popüler kültürün parçası haline gelebilirler. Reklam sesinizi bulduğunuzda, onunla uzun vadeli bir çalışma yapmanız stratejik bir yaklaşım olur. Her ürün değiştirdiğinizde, her yeni reklam yaptığınızda başka bir ses kullanırsanız, reklamınız akıllarda iz bırakmaz.

Kaliteyi temsil eden, reklamınızın sesidir

İnsanlar gördüklerini ve duyduklarını değerlendirirler. Kabul etseniz de etmeseniz de, izleyiciler reklamdaki görüntü ve ses doğrultusunda şirketinizi veya ürününüzü yargılayacaktır. Nasıl ki lüks bir restoranda kağıt peçete kullanılması restoranın kalitesine yakışmazsa, siz de iyi çekilmiş reklam filminizin kalitesini kötü bir seslendirme ile düşürmemelisiniz. Çünkü reklamınız, birçok potansiyel müşterinin markanız hakkındaki ilk izlenimi olacaktır. Ve onlar, gördükleri ve duyduklarıyla sizi yargılayacaklardır.

Uzay Medya bünyesindeki profesyonel seslendirme sanatçıları arasından, firmanızın reklam filmi veya radyo spotu için en uygun sesi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu