Ses 1
Ses 1
Ses 2
Ses 2
Ses 3
Ses 3
Ses 4
Ses 4
Ses 5
Ses 5
Ses 6
Ses 6
Ses 7
Ses 7
Ses 8
Ses 8
Müzik 1
Müzik 1
Müzik 2
Müzik 2
Müzik 3
Müzik 3
Müzik 4
Müzik 4
Müzik 5
Müzik 5
Müzik 6
Müzik 6
Müzik 7
Müzik 7
Müzik 8
Müzik 8

Santral Seslendirme

Santral seslendirme yaptırmaya karar verdiyseniz sitemizde santral sesleri ve fon müziği örneklerini inceleyebilirsiniz. Seçiminiz sonrasında bizimle irtibata geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

ANONS METİN ÖRNEKLERİ

Santral seslendirme hizmeti satın almak istiyorsunuz ve muhtemelen bir genel araştırma içerisindesiniz. Elbette en önce “santral seslendirme nedir” diyenler için bu işin tanımıyla başlayalım.

Santral Seslendirme Nedir ve Neden Önemlidir?

Santral seslendirme en basit tanımıyla “telefonda müşteri iletişimini hızlandırmak ve geliştirmek üzere hazırlanan ses kayıtlarıdır” diyebiliriz.

Daha çok santral seslendirme neden önemlidir, işiniz ve işletmeniz için neler ifade etmesi gerektiği ile ilgileneceğiz. Öncelikle işinizde verimlilik ve karlılık adına teknolojinin bize sunduklarına ve onlardan nasıl faydalanabileceğimize değinelim.

Santral Seslendirme Hazırlık Aşamaları

 1. Öncelikle santral seslendirme metinlerini hazırlamalısınız. Buradaki örnek metinler size yardımcı olacaktır.
 2. Metinleriniz hazırsa, yukarıdaki bölümden santral ses ve fon müziklerini seçebilirsiniz. Müzik seçimi konusunda fon müzikleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.
 3. Santral metinleri, ses ve müzik seçimini tamamladığınızda 0216 232 23 23 numaralı telefondan, [email protected] adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Santral seslendirmesi ile iş akışını hızlandırmak

Her deneyimli yönetici size işletmenizin karlılığı için en önemli önceliğinin kaliteli hizmet sunmaya odaklanmak olduğunu söyleyecektir. Hizmet kalitenizi artırmak için daha az kesintiyle daha fazla çağrıya imkan tanıyan bir sisteme sahip olmak basit ama çok etkili bir yöntemdir. Çalışma hızı artarken bekleme sürelerinin azalması müşterilerinizi, çalışanlarınızı ve pek tabi sizi memnun edecektir.

Telefon santralleri, işletmeler ve müşteri hizmetleri için geliştirilen sistemlerdir. Arayanlar otomatik olarak bir santral ses kaydı veya cevaplama/karşılama anonsuna ulaşırken ihtiyaçlarıyla ilgili en uygun seçeneğe ve departmana yönlendirilirler. Yönetimi ve kontrolü gayet pratiktir.

Santral seslendirmelerinin işiniz için Önemi

Bugün telefon santralleri hızla gelişmekten öte çağ atlamış, interaktif anonsların da devreye girmesiyle çağrıları tek başlarına karşılamaya, arayanı sesli komutlar veya tuşlamalar yardımıyla ilgili müşteri temsilcilerine bağlamaya başlamış durumdalar. Hatta kimi zaman müşteri temsilcisine hiç ihtiyaç duymadan arayanın işlemini tamamlayabilecek yeteneğe eriştiler.

Etkili bir müşteri hizmetleri deneyimi için, işin insani yönü de hala ve her zaman hayati öneme sahip olmaya devam ediyor. Çünkü neticede her hizmet insana veriliyor. Bu yüzden teknik, ,sanatsal ve duygusal anlamda başarılı bir kullanıcı deneyimi için santral seslendirme de çeşitli gereklilikler arz ediyor.

1- Güzel bir ses tonu ve kusursuz anlaşılırlığa sahip anonslar

Temiz, açık ve anlaşılır bir konuşma, güzel bir ses tonu gibi ayrıntılar, artık santral anons hizmeti için ayrıntı olmaktan ziyade bir gerekliliktir. İşletmenizin hizmet verdiği sektöre ve hatta sunduğunuz ürün ve hizmetlere göre bile dikkatle belirlenecek yumuşak, enerjik, kurumsal vb. ses tonları ve seslendirilecek metin, santral seslendirmesinin kalitesini etkileyecek faktörlerdir.

2- Müşterilerinize robotları ya da yapay sesleri dinletmeyin!

Gerçek ses sanatçılarının ve profesyonel seslendirme uzmanlarının markanıza özel ses tonuyla mesajlarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu samimiyetinizi ve profesyonelliğinizi müşterilerinize yansıtacak ve arayanlar santrale eklenen kişiselleştirilmiş dokunuşa değer vereceklerdir.

Teknolojik gelişmeleri takip edin

Kayıtların robot operatör kartlarına yüklendiği analog santrallar şirketlere epey hizmet etti, ancak artık yaygın olarak kullanılan yöntemler sanal santral ve IP telefon santrali sistemleridir.

Uzay Medya profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan geniş ses bankası ile hizmet veren bir seslendirme ajansıdır.
Sanal santral seslendirme, IP santral seslendirme, santral robot seslendirme, santral fon müzikleri, santral bekleme müzikleri, IVR seslendirme, anons seslendirme hizmetlerini sunuyor ve bu hizmetleri Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça gibi farklı dillerde de vererek hedef kitlenizle iletişiminizi üst düzeyde kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Sürekli yenilenen veri tabanımız sayesinde portföyümüze yeni sesler eklemekteyiz. Uzay Medya olarak yalnızca gerçek seslendirme sanatçılarıyla çalışıyoruz. Bu sayede sizlere yüksek kaliteli seslendirme imkanı sağlayabiliyoruz.

Uygun fiyat, hızlı teslimat garantisiyle profesyonel santral seslendirme

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, sadece gerçek seslendirme sanatçılarıyla çalışır. Bu nedenle, sizin için hazırlayacağımız santral sesleri, üstün kalitede olacaktır.

Hem teknik, hem de sanatsal olarak yüksek standartlarda bir santral seslendirme, şirketinizin müşterilerle iletişimini kuvvetlendiren önemli bir temas aracıdır. Anons seslendirme işini uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle yapan ajansımız, güzel bir iş birlikteliği için doğru adreslerden biridir.

Santral Seslendirme ile ilgili diğer hizmetlerimiz

 • Sanal Santral Seslendirme
 • IP Santral Seslendirme
 • Santral Robot Seslendirme
 • Santral Fon Müzikleri
 • Santral Bekleme Müzikleri
 • IVR Seslendirme
 • Santral Anons Seslendirme
 • Almanca Santral Seslendirme
 • Rusça Santral Seslendirme
 • Arapça Santral Seslendirme
 • İngilizce Santral Seslendirme

Bütün santral sistemlerine uyumlu

Günümüz telefon santralleri analog, sanal santral ve ip santral olarak üçe ayrılıyor. Analog telefon santrallerinde santral seslendirme genellikle ayrı bir modül olan robot kartına yükleniyor. Fakat yaygınlığı hızla artan sanal ve ip telefon santral sistemlerinde bu konu çok daha bütünleşik bir çözüme kavuşmuş durumda.

Ayrı bir cihaza ihtiyaç kalmadan santral yazılımına entegre halde gelen robot operatör veya ivr modülü, santral seslendirmesi için gerekli alanı kolayca ve bilgisayar ekranından yönetilebilir şekilde sağlıyor.

Elbette marka ve modele göre değişiklik gösteren yazılım veya donanım ekipmanları birbirinden farklı ses formatlarına ihtiyaç duyabiliyor.

Santral Seslendirmesi

Bütün Santral Sistemlerine Uyumlu Kaliteli Santral Sesleri

Karel, Telesis, Avaya, Turkcell Mobil Santral, Alcatel – Lucent, Siemens, Panasonic, Multitek, Fortel, 3CX, Asterisk gibi önde gelen santral sistemleri başta olmak üzere fiziksel veya sanal santral fark etmeksizin bütün santrallere tam uyumlu santral sesleri üretiyor, bu hizmeti hem çok kısa sürede hem de çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ajansımız, santral seslendirme çalışması tamamlanıp sesler santrale yüklemeye hazır hale getirilirken, sistemin marka/modeline uyumlu, haliyle en yüksek netliği sağlayacak olan format ile ses çıktılarını alıyor ve size ulaştırıyor.

Günümüzde hangi firmayı ararsanız arayın, sizi ulaşmak istediğiniz kişiye yönlendiren bir anons yani santral seslendirme ile karşılaşıyorsunuz. Örneğin bir bankayı aradığınızda kapsamlı bir karşılama mesajı oluyor ilk duyduğunuz ses.

Çağrı merkezlerinin (call center) yükünü hafifletmek ve arayan kullanıcının doğru kişiye bağlanmasına yardımcı olan santral seslendirmesi, hem telefon operatörlerinin yükünü hafifletiyor, hem de arayan kişiye zaman kazandırıyor.

Uzman seslendirme sanatçılarıyla hazırladığımız harika bir santral seslendirme çalışması santralinize çok yakışacak. Acele edin, bugün bir santral seslendirmesi siparişi verin.

Profesyonel santral anons

Günümüzde neredeyse bütün firmalar telefon santral sistemlerinde profesyonel santral seslendirme ve anonslar kullanmaktalar. Bunun başlıca sebepleri arasında daha kurumsal görünmek ilk sıralarda yer alsa da, kaliteli santral anons sesleri ve dinlendirici fon müziklerinin müşteriler üzerinde bıraktığı olumlu etkileri de göz ardı etmemek gerekiyor.

Müşterilerin gözü kulağı sizde. Onlara etkileyici bir santral anons ile seslenin.

Anons seslendirme işlemi daha önceleri genellikle sesi güzel firma çalışanına yaptırılırken, şimdi ise bütün şirketler profesyonel bir santral seslendirme ajansı ile çalışmayı tercih ediyor. Çünkü söz konusu kurumsal kimlik olduğunda işi şansa bırakmamak gerekiyor.

Santral Anonsu

Santral anons kurumsal imajınıza katkı sağlar

Telefon santral sesleri müşterilerle ilk temas noktası olması sebebiyle üzerinde durulması ve özen gösterilmesi gereken bir konu. İyi bir santral anonsu, küçük maliyetlerle şirket imajınıza büyük bir katkı sağlayabilir.

İster küçük veya orta ölçekli bir firma olun, isterseniz büyük bir çağrı merkezi, ister karşılama anonsu ile başlayan ve alt menülerle devam eden gelişmiş bir ivr yapısına, isterseniz standart robot operatör anons kaydı yayınlayan başlangıç seyiyesi bir santral sistemine sahip olun, özen göstermeniz gereken ortak nokta müşterinize duyurduğunuz sesin profesyonel santral seslendirmesi olması.

Santral sistemleri birden fazla marka ve modelde bulunuyor ve bunlar da kendi içinde sanal santral, ip santral, analog santral, mobil santral olarak ifade ediliyor. Bazılarının ses formatları, tamamının ise sesi karşı tarafa net iletebileceği ses seviyesi farklı. Bu nedenle santral seslendirme yapılırken ses seviyesini doğru belirlemek çok önemli.

Bazı santraller bütün ses formatlarını destekliyor fakat kendi içinde tekrardan başka bir formata çevirerek yayınlıyor. Bu çevirme işleminin santral anons seslendirmesinin yapıldığı stüdyoda gerçekleştirilmesi daha iyi sonuç veriyor ve sesler santralde daha net çıkıyor. Kaynak

Santral karşılama anonsları uzmanlık gerektirir

Santral karşılama anonsları konusunda uzmanlaşmış olan Uzay Medya, size kaliteli santral sesleri ve anonslarını uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde sunar. Tek yapmanız gereken bugün bizi aramak ve sipariş vermek.

Santral Anons Seslendirme

Telesekreter sesleri olarak da adlandırılan santral anons seslendirme, birçok telefon santralinde robot operatör cihazı aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Teknolojik gelişmelerle birlikte analog santrallerin yerini dijital ve ip santral sistemlerine bırakması bir yeniliği daha beraberinde getirmiştir. Bu yenilik artık hepimizin aşina olduğu sanal santral, yani bulut santraldir.

Uzay Medya, bütün santral modellerine uyumlu telefon santral anonsu üretebildiği gibi, aynı zamanda sanal santral seslendirme (bulut santral anons) alanında da çok önemli referanslara ve iş tecrübesine sahiptir.

Şimdi şirketiniz için iyi bir adım atın ve santral anons işini uzmanına bırakın

Kurulduğu günden beri ülkemiz genelinde santral anons konusunda en çok tercih edilen seslendirme ajansı olan Uzay Medya ile çalışarak benzersiz kalitedeki santral seslendirme hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve size özel santral anons hizmeti ile tanışmak için acele edin.

Ajansımız, santral anons konusunda uzman ve bu işi uzun süredir yapan seslendirme sanatçıları ile çalışmaktadır. Firmanızın santralinde yayınlayacağınız anons sesleri, profesyonel stüdyolarımızda uzman seslendirmenler tarafından seslendirilmekte, santral sisteminize uyum sağlayacak ses formatında size ulaştırılmaktadır.

Santral Anons ile ilgili diğer hizmetlerimiz

 • Sanal Santral Anons
 • IP Santral Anonsu
 • Santral Robot Anonsları
 • Santral Fon Müzikleri
 • Santral Bekleme Müzikleri
 • IVR Anons
 • Santral Anons Seslendirme
 • Almanca Santral Anons
 • Rusça Santral Anonsu
 • Arapça Santral Anonsları
 • İngilizce Santral Anons

Santral anonslarının önemi

Firmanızın prestijine çok önem veriyorsunuz; son trendleri yansıtan modern bir web siteniz var, mobil uygulamanız oldukça etkileyici, hatta viral içerikleriniz sosyal medyada ses getiriyor! Bu ve benzeri teknolojik gelişmelere her geçen gün yenileri eklenirken, bir unsurun değişmeden önemini koruduğunun farkında mısınız? Firmaların kurumsal kimliğini yansıtan o unsur, elbette ki santral anons sesleri ve müzikleridir.

Nasıl ki şirketinize gelen müşterilerinizi ve konuklarınızı karşılayan yardımcınızı seçerken, dış görünüşüne özen göstermesine, güler yüzlü olmasına, her şeyden önemlisi, kulağa hoş gelen bir ses ve diksiyon ile, güzel bir Türkçe konuşmasına dikkat ediyorsanız; santral anonsu konusuna da aynı özeni göstermelisiniz.

Firmanızı arayanlar, sizden önce santral anonsunu duyacaklar ve santral karşılama mesajı seçiminiz, geri planda dinlettiğiniz santral fon müziği, sizi ilk kez arayanların aklında bir fikir oluşmasına katkı sağlayacak.

Uzay Medya, santral anonsları konusunda uzmanlaşmış ve kabul görmüş bir seslendirme ajansıdır. Mesleki eğitimi ve deneyimi olan seslendirme sanatçıları ile çalışarak, müşterilerine her zaman nitelikli seslendirme hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Kaliteli Santral Anons Hizmeti

Sizin için mükemmel santral anons metinleri hazırlayabilir ve uygun santral anons fiyatları sunabiliriz. Santral karşılama metinleri ile santral anons sesleri ve hatta santral fon müzikleri birbirine uyumlu olmalıdır.

Gelişmiş bir ivr seslendirme veya standart santral karşılama mesajları; şirketinizin ihtiyacı hangisi olursa olsun, size profesyonel seslendirme stüdyosunda seslendirilmiş muhteşem santral sesleri hazırlayabiliriz.

Santral anons için doğru adrestesiniz

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, santral anonsu konusunda uzun yıllardır kazandığı tecrübesini firmanızla paylaşmak için sabırsızlanıyor. Üstün kalitedeki santral anonsları için bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin en iyi sesleri, en uygun fiyat garantisiyle.

Bazen bir bankanın çağrı merkezinde, kimi zaman cep telefonu operatörünüzde, bazen de sizi otomatik olarak arayan bir hatırlatıcı veya anket servisinde seslerimizi duyabilirsiniz. İşte o anda, samimi ve profesyonel bir sesin telefonda gerçekten işe yaradığının bir kez daha farkına varacaksınız.

Uzay Medya ile çalışmanın avantajları

 1. Daima en uygun santral seslendirme fiyat teklifi ve en iyi santral anonslarına sahip olma garantisi
 2. Tamamı profesyonellerden oluşan seslendirme sanatçısı kadrosu
 3. Santral anonsları için ücretsiz metin desteği
 4. Hızlı, kurumsal ve güvenilir bir ajansla çalışıyor olma fırsatı
 5. Marka imajınıza anında etki edecek mükemmel santral anons seslendirme hizmetine kolayca ulaşabilme

Mükemmel Santral Anons Seslendirme ve Uygun Fiyat

Uzay Medya uzun yıllardır seslendirme sektöründe saygın konumda bulunan ajanslardan biridir. Gerek teknolojisi, gerekse müşteri odaklı yaklaşımı ile kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Seslendirme stüdyosu

Santral Anons Sesleri hızlı teslimat garantisiyle

Uzay Medya olarak müşterilerimizin seslendirme hizmetine hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz. Sipariş sonrası hemen kayıt aşamasına geçtiğimiz santral anons seslerini çok kısa sürede seslendiriyor ve teslim ediyoruz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bütün bölgelere aynı yüksek kalite standartlarında sesi kısa sürede ulaştırıyoruz.

Santral anons kurumsal kimliğin önemli bir parçası

Nasıl ki cebinizde taşıdığınız kartvizitin fonu şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtıyorsa, santral sesinizin tonu da aynı şekilde şirketinizden izler taşıyor olacak. Hazırlayacağınız özel bir santral karşılama anonsu sayesinde, standart anons metinleri arasından seçim yapan rakiplerinizle aranızda fark yaratmak sizin elinizde.

Unutmayın; küçük nüanslar bazen insanları ve firmaları büyük sonuçlara taşıyan köprülerdir..

Benzersiz kalitede santral anonsları

 • Daima mükemmel kalitede, bütün santral sistemlerine uyum sağlayabilen anonslar hazırlarız
 • Harika sonuçları beklenenden daha hızlı sürede sunarız

Eğer bir banka iseniz, milyonlarca kullanıcıya hizmet veren kurumsal bir tv platformu ya da telefon markası iseniz, santral anonsu yanı sıra, ivr seslendirme alt yapınız da sizin vizyonunuzu yansıtır. Mütevazı bir yapılanma olsanız dahi, santralinize seçeceğiniz özel bir müzik ve sesle, ileteceğiniz mesajla, arayanlara firmanız hakkında ipuçları verme şansını lehinize kullanabilirsiniz.

Firmanızı ve yaptığınız işi yansıtan en uygun kadın ya da erkek sesinin kullanıldığı, özenli bir santral anons mesajı, sektördeki duruşunuza uygun olmalıdır. Profesyonel seslendirme stüdyomuzda kaydedilen santral anonsları sayesinde, iş hayatındaki profesyonel yaklaşımınızı ortaya koyabilir, sıradan ya da özgün tavrınızın çerçevesini belirleyebilirsiniz.

Yabancı Dilde Santral Seslendirme İhtiyacınız mı Var?

Başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça’nın yanı sıra bütün dillerde santral anonsu için hünerli seslendirmenlerimiz size yardımcı olmayı bekliyor.

Bünyemizde yer alan birbirinden değerli sesleri ve santral müzik örneklerimizi dinleyerek size en uygun olanları kolayca seçebilirsiniz. İşinize prestij katmak, farklılığınızı sergilemek için 2004’den bu yana bizler buradayız, yeni projeleriniz için sizleri de bekleriz.

Santral anons konulu bu sayfada Uzay Medya olarak sizlere santral anonsu seslendirme ile ilgili bilgiler ve anons seslendirme örnekleri, santral fon müzikleri gibi içerikler sunuyoruz. Sitemizde keyifle vakit geçireceğinizi umuyoruz. Santral anons siparişinizi bizimle irtibata geçerek iletebilirsiniz.

  BTK IVR Seslendirmesini Başarıyla Tamamladık

  Sağlık Bakanlığı ivr seslendirmesini başarıyla tamamladık

  PTT IVR Seslendirmesini Başarıyla Tamamladık

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi tanıtım filmi seslendirmeleri için Uzay Medya’yı seçti

  Çilek Mobilya santral seslendirme için Uzay Medya’yı seçti

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Santral Seslendirme için Uzay Medya’yı seçti

  Wome Deluxe, Santral Anonsu için bizi seçti

  Konyaspor Santral Seslendirme

  Coca Cola Santral Anons İçin Bizi Seçti

  Speedy Reklam Seslendirmeleri Tamamlandı

  Başa dön tuşu