Referanslar

Auto King ivr anonsları için Uzay Medya’yı tercih etti

Lider oto bakım ve onarım markası Auto King, ivr seslendirme için Uzay Medya’yı tercih etti.

AUTO KING, lider oto bakım ve onarım markasıdır. 120.000 m2 üzerinde kapalı alan ve 52 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet vermektedir.

AUTO KING Mini Onarım ve Mobil Parça onarım konseptlerini entegre bir şekilde 2001 yılında Dünyada ilk defa uygulamıştır. 2011 yılı itibariyle orta-büyük ölçekli hasar onarımı ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katan AUTO KING, otomobil sahiplerine %99 memnuniyet oranıyla hizmet vermektedir.

AUTO KING servis merkezleri, son teknoloji hızlı onarım teknikleri sayesinde yüksek kalitede hizmeti avantajlı fiyatlarla verebilmektedir. AUTO KING, hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu yeni franchise iş modeli ile faturayı daima ödeyen kesim olan tüketiciye ve sigorta şirketlerine azami para ve zaman tasarrufu kazandırmayı ve bu yolla Türk Ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamıştır. AUTO KING Servis Merkezi ağı vasıtasıyla yenilikçi iş modellerine dayalı onarım ve yenileme hizmetlerini kendine özgü müşteri odaklı hizmet anlayışı ve 1.500 sayfayı bulan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ile kurumsal iş ortaklarına ve tüketiciye vermeye devam etmektedir.

Zirvedeki firmalar santral seslendirme için Uzay Medya’yı tercih ediyor

Profesyonel ivr seslendirme, santral anonsu ve çağrı merkezi interaktif anonsları konusunda deneyimiyle Türkiye’nin zirvedeki markalarının işlerini güvenle teslim ettiği Uzay Medya Seslendirme Ajansı, hızlı, ekonomik ve kaliteli seslendirme hizmetiyle tanışmanız için sizi de mutlu müşterileri arasına davet ediyor.

Başa dön tuşu