Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası

Şirketimize ait internet sitesi ve sosyal medya sayfalarında şeffaflığı esas alıyoruz. Bu sayfada, Uzay Medya A.Ş. ve uzaymedya.com.tr sitesine ait hizmet şartları ve gizlilik ilkelerini bulabilirsiniz.

  1. Ürettiğimiz yazılı, görüntülü veya sesli içeriklerin tamamı, aksi yazılı olarak ifade edilmedikçe kurumumuz adına lisanslıdır.
  2. Blog kategorisindeki içerikleri sitemize bağlantı vererek başka sitelerde veya sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.
  3. Ses demoları tarafımızdan yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe herhangi bir internet sitesinde hiçbir surette kullanılamaz.
  4. Uzay Medya’ya ulaşabileceğiniz iletişim kanalları https://www.uzaymedya.com/iletisim/ adresinde belirtilmiştir.
  5. Uzay Medya Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma metnine https://www.uzaymedya.com/kisisel-verilerin-korunmasi/ adresinden ulaşabilirsiniz.
  6. Ajansımıza seslendirme iş başvurusunda bulunan adaylar, gönderdikleri demo sesleri yayınlama veya paylaşma izinlerinin olduğunu, Uzay Medya’nın bu sesleri uzaymedya.com.tr adresi veya kendine ait olan diğer sitelerde, buna ilaveten partner/bayi internet siteleri, sosyal medya mecraları, video, müzik ve ses sitelerinde yayınlayabileceğini, olası üçüncü taraf anlaşmazlıklarında sorumluluğun sesleri tarafımıza ileten adaylarda olduğu beyanını kabul ve taahhüt eder.
  7. Uzay Medya Voice API kullanıcıları, bu sayfadaki politikalara ilave olarak müşteri sözleşmelerinde yer alan şartlara tabidir.
  8. Sitemizde bulunan iletişim formları, e-posta adresleri, telefon numaraları ve canlı destek yazılımlarının herhangi birini kullanırken, tanımlama bilgilerinizin sistemlerimizde saklı kaldığını ve paylaştığınız, gönderdiğiniz, iletişim kanallarında ifade ettiğiniz bütün içeriklerden sorumlu olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Saygılarımızla
Uzay Medya

Başa dön tuşu