Santral Seslendirme

Santral Karşılama Anonsu

Santral karşılama anonsu ihtiyacınız varsa Uzay Medya’nın profesyonel santral sesleri arasından santral karşılama sesinizi seçebilirsiniz.

Şirketinizle ilgili tüm detayları en ince noktasına kadar titizlikle değerlendiriyor ve tamamına özen gösteriyorsunuz. Marka yatırımlarınızda rakiplerinizden sizi ayırt edecek bütün unsurları yansıtıyor, müşterilerinizle iletişiminizi en üst seviyede tutmaya gayret ediyorsunuz. Peki, firmanızı aradıklarında ilk duydukları ses, yani santral karşılama anonsu konusuna gerektiği kadar önem verdiğinizi düşünüyor musunuz?

Santral karşılama anonsları özel olmalıdır

Zaman zaman firmaları aradığımızda karşımıza genel karşılama anonsları çıkabilmekte. Telefon santrali ilk kurulumunda üzerinde bulunan default anonsları bir an önce değiştirmelisiniz. Çünkü santral anonsu kurumunuza özel olmalı. İçerisinde şirketinizle ilgili bilgiler verebileceğiniz ve menülerini kendi iş yapınıza uygun hale getireceğiniz bir santral anons, müşterilerinizin doğru yeri aradıklarına emin olmalarına ve görüşmek istedikleri birime kolayca ulaşabilmelerine yardımcı olacaktır.

Profesyonel sesler, uygun fiyat

Telefon karşılama anons nasıl yapılır?

İletişim kanallarınızı daha kullanışlı hale getirmede çok önemli rolü bulunan telefon karşılama anonsları, iyi bir santral seslendirme metni ve doğru sesin seçilmesiyle mükemmel sonuçlar doğuracaktır. Profesyonel #seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilecek bir santral anonsu, rakiplerinizle aranızdaki farkı açarken katkı sağlayacaktır.

Profesyonel santral karşılama anonsu sizi ileriye taşır

Düşünsenize, müşterileriniz telefonda boş yere fazladan beklemek yerine, bir an önce işlerini halledip siparişlerini veriyor, şirketinizin kapasitesini doğru ve verimli bir şekilde kullanıyorsunuz. Harika olmaz mıydı? O halde Uzay Medya’nın profesyonel seslendirme kadrosunun hünerleri keşfetme vakti. Hazırlayacağımız benzersiz santral karşılama anonsları ile, müşterileriniz farkı daha ilk gün hissedecekler. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz..

Uzay Medya olarak, santral karşılama anons, bekletme ve fon müzikleri, ivr seslendirme, çağrı merkezi anonsları konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede telefon santral seslendirmesi, karşılama mesajları gibi birçok hizmeti hem uygun fiyata hem de kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

#Anons

Başa dön tuşu