Hakkımızda

Uzay Medya olarak 2004 yılından bu yana İstanbul merkez stüdyolarımızdan Türkiye’ye ve dünyanın her ülkesine seslendirme hizmeti veriyoruz.

İşimiz gücümüz seslendirme

Seslendirme ajansı yetkinlik alanına giren radyo/tv reklam seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, ivr seslendirme, belgesel seslendirmesi, dublaj, sesli kitap seslendirmesi, santral anons, çağrı merkezi anons seslendirmesi, insert ve mağaza içi anonslar, jingle, kurumsal müzikler gibi konularda yıllara yayılan ve sürekli yükselen bir başarı grafiğine sahibiz. Profesyonel seslendirme gerektiren her alanda biz hazırız, peki ya siz?

Uzay Medya’nın farkı

Çalıştığımız seslendirme sanatçıları, yani seslendirme kadromuz alanında eğitim almış ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Ses verdiğimiz bütün projelerde müşteri memnuniyetini esas alıyor ve bu ilkeyi korumaya son derece özen gösteriyoruz. Dolayısıyla genel anlamda seslendirme stüdyolarında uygulanan deneme sayısı limitlerine göre değil, müşterilerimizin gerçekten yaptığımız işi beğenmesine göre hareket ediyoruz.

Mutlu müşterilerimiz bizi motive ettikçe başarı çizgimizin kendiliğinden daha yükseğe tırmandığının, yaptığımız işin coşkusunu hissettikçe, sesimizin tınısına bu heyecanın pozitif olarak yansıdığının gayet bilincindeyiz.

Seslendirme ajansının süper kahramanlarıyız

Günümüz rekabet koşullarında görsel ve işitsel medya ürünlerinin önemi, profesyonel seslendirme ajansı ihtiyacını çok daha belirgin hale getiriyor. Sadece sanatsal faaliyetlerde değil, günlük hayatın hemen her alanında sesli aygıtlar, sesli anonslar, sesli reklamlar gittikçe yaygınlaşıyor.

Modern dünya, sesli komutlardan maksimum fayda sağlamak için sürekli kendini yenilerken, mikrofonun ardındaki seslendirme sanatçıları, adeta birer gizli süper kahraman gibi hayata ses veriyorlar.

İşte tam da bu noktada bizler, yani profesyonel seslendirme ajansının süper kahramanları devreye giriyoruz. Kimi zaman bir çizgi film karakterine ses olup çocuklara mutluluk veriyor, kimi zaman bir trafik lambasında “şimdi geçebilirsiniz” komutuyla görmeyen gözlere kılavuzluk ediyor, kimi zaman beklenen uçağın indiğini belirten ses olarak aşıkların yüzünde gülücük oluyoruz. Kimi zaman ise Galapagos Adaları’ndaki nesli tükenmekte olan kaplumbağaları anlatmak, biz seslendirme sanatçılarına düşüyor.

Bazen de bir alışveriş merkezinde günün indirimini bekleyen emekli Ahmet Amca’nın cebindeki tasarrufa küçük bir katkımız oluyor. Evet, belki farkında değilsiniz ama, bizler, Uzay Medya Seslendirme Ajansı çalışanları, aslında hepinizin hayatına bir şekilde dokunan gizli süper kahramanlarız.

Türkiye'nin Seslendirme Merkezi

Medya Planlama / Satın alma

Planları başarıya ulaştırır

Uzay Medya, Türkiye’nin önde gelen radyo reklam ajanslarından biridir. Marka yararına olabilecek tüm çözümleri düşünür, düzenlenen reklam kampanyalarından hedeflenen geri dönüşün alınması için çalışır, tekniği ve işleyişteki deneyimi ile planları en kısa yoldan başarıya ulaştırır.

Tüm süreci tek noktadan yönetir

Uzay Medya, ticari büyüme veya mevcut konumun korunmasındaki gereçlerden biri olan reklam için a’dan z’ye hizmet ajansı olarak faaliyet gösterir. Radyo reklam spotu veya jingle hazırlanması gibi prodüksiyon akışı ve medya planlama-satınalma prosesinin tamamını tek noktadan yönetir, reklamverenin işlerini kolaylaştırmaya gayret eder.

İletişim stratejileri oluşturur

Uzay Medya, reklama ayrılan bütçeleri doğru yönlendirmede yetkin, sorumlu olduğu kişilere karşı şeffaftır. Fiyat-performans, kalite, kişiselleştirilmiş hizmet ve istikrarı esas alır. İletişim stratejilerini doğru belirler, satış girişimine yanıtı maksimize edecek yöntemler geliştirir ve marka bağlılığına katkı sağlayacak üstün analizler sunar.

Başa dön tuşu