Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

IVR seslendirme yaptırmaya karar verdiyseniz Uzay Medya size mükemmel bir ivr anonsunu hem uygun fiyat, hem de hızlı teslimat garantisiyle sunabilir.

Ses 1
Ses 1
Ses 2
Ses 2
Ses 3
Ses 3
Ses 4
Ses 4
Ses 5
Ses 5
Ses 6
Ses 6
Ses 7
Ses 7
Ses 8
Ses 8
Müzik 1
Müzik 1
Müzik 2
Müzik 2
Müzik 3
Müzik 3
Müzik 4
Müzik 4
Müzik 5
Müzik 5
Müzik 6
Müzik 6
Müzik 7
Müzik 7
Müzik 8
Müzik 8

Bilindiği üzere çağrı merkezi sistemleri IVR (Interactive Voice Response – Etkileşimli Sesli Yanıt Sistemi) olarak adlandırılıyor. Sesli yanıt sistemi de denilen bu yapının anons işi ivr seslendirme olarak anılıyor. Seslendirme alanındaki öncü isimlerden Uzay Medya, IVR seslendirme hizmetlerini de başarıyla yapıyor, çağrı merkezinizi asıl amacına uygun hale getiriyor.

IVR seslendirme, bankalar, telekom operatörleri, sigorta şirketleri başta olmak üzere büyük ölçekli firmaların çağrı merkezi üzerinden işlemlerin kolayca yapılabilmesi için yayınlanan hazır anonsları ifade etmektedir.

Müşteriler çağrı merkezini aradıklarında doğrudan bir operatör (agent) ile görüşmek yerine öncelikle ivr menüsü ile karşılanmakta, aramak istediği asıl birime ulaşması önceden kaydedilmiş ivr anons yönlendirmeleriyle sağlanmaktadır.

Gün geçtikçe ivr sistemleri daha da gelişiyor ve arayan kullanıcıların işlerini kolayca çözebilmesine olanak sağlıyor. IVR teknolojilerini yakından takip eden ajansımız, her ölçekte işletmenin ivr #anons ihtiyaçlarına yanıt verebilecek kapasiteye ve seslendirme imkanlarına sahip.

IVR anons için bizimle güvenle çalışabilirsiniz

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, çağrı merkezi anonslarınızı en uygun fiyata, hızlı ve kaliteli bir şekilde hazırlar ve size teslim eder. Bütün ivr yazılımlarına uyumlu ses formatlarını destekliyoruz ve call center için gerekli olan ses netliğini en üst seviyede sizlere sunuyoruz.

Müşterileriniz için en iyi ivr seslendirme deneyimini sağlayın

Etkileşimli bir sesli yanıt sistemi (IVR) kurmayı düşünüyorsanız veya halihazırda bir sisteminiz varsa, muhtemelen işletmenizin en değerli varlığı olan müşterileri ile daha iyi bir telefon iletişimini nasıl geliştirileceğini düşünüyorsunuz demektir.

Uzay Medya Seslendirme Ajansı

Kurulum doğru bir şekilde yapıldığında, IVR sistemi, işletmeniz arandığında etkileşimli olarak yanıt verebilir ve canlı bir operatöre gerek kalmadan dahi işlemlerin tamamlanmasını sağlayabilir. Bununla birlikte, kendinize sorabileceğiniz en önemli şeylerden biri, IVR sisteminizin müşterileriniz üzerinden ne kadar etkili olduğudur.

İşte, IVR müşteri deneyiminizi nasıl geliştirebileceğinizle ilgili 2 önemli ipucu

Bekleme süresince kullanıcılara mesajlar verin veya gerekiyorsa müzik yayınlayın

Santral Bekletme Müziği

Müşterilerinizin yapması gereken çok şey var ve zamanları kısıtlı, bu nedenle kendilerini bekleme sırasına almaya çalışırken iyi vakit geçirmelerini sağlamak onlarla bağlantınızı korumak açısından büyük önem taşıyor.

İyi bir IVR sistemi, müşterilerinize aramalarıyla ilgili önemli bilgileri, örneğin olası bekleme süreleri veya IVR geri arama seçenekleri konusunda bilgi verebilir. Müşteriniz hatta beklerken, müzik veya arada geçen kısa tanıtımlar etkileşimi güçlendirmek için harika bir yoldur.

Çalışma alanınıza uygun bir bekletme müziğine sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. https://www.uzaymedya.com/santral-bekletme-muzigi/ adresinde örnek müzikleri inceleyebilirsiniz.

Günümüzde ivr anonsları, telefonda canlı bir operatörle konuşmadan satış yapılabilmesi, borç sorgulama, bakiye öğrenme, anket ve yasal izin işlemleri için aktif olarak kullanılmaktadır.

Profesyonel seslendirme ile IVR’ınızı güncel tutun

Profesyonel bir seslendirme #IVR kalitesini artıracaktır. Uzman bir seslendirme sanatçısı seçerek işletmenizin güçlü bir temsilcisi olan IVR’ınıza benzersiz bir enerji verebilirsiniz. Düşündüğünüzde, yeni müşterilerinizin işinizle ilgili ilk deneyiminin birçoğu IVR sisteminizle başlıyor.

Profesyonel bir ses kullanarak, kendinize, müşterilerinizde farklı ve güçlü bir ilk izlenim bırakma şansı verin. Firmanızı arayan kullanıcılar, dünya standartlarında bir müşteri deneyimi kazanmalarını sağlayacak gerçek bir seslendirme sanatçısıyla karşılaştıklarında şirketinizi takdir edeceklerdir. Santral seslendirme örneklerine https://www.uzaymedya.com/santral-seslendirme/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Müşterileriniz için en iyi IVR deneyimini nasıl sağlayacağınız konusunda daha fazla yardım mı arıyorsunuz? Bugün daha fazla bilgi için Uzay Medya ile iletişime geçin..

Başa dön tuşu