Santral Seslendirme

Telesis Santral Seslendirme

Ülkemizin önemli IP hibrit telefon santrali üreticilerinden Telesis için hazırlayacağımız profesyonel santral seslendirme hizmetine uygun fiyatlarla ve kolayca sahip olmak için acele edin.

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, Telesis telefon santrallerine uyumlu anons seslerini kısa sürede ve uygun fiyatlarla hazırlıyor ve size teslim ediyor.

Telesis Hakkında

1983 yılında Ankara’da kurulan Telesis, analog santrallerle çıktığı yolda bugün IP hibrit #santral donanım ve yazılımları üreten yerli bir şirkettir. Ülkemize teknoloji alanında yatırımlar yapan ve hem iç pazara, hem de yurtdışına ihracatıyla değer yaratan Telesis, güvenli, stabil ve ekonomik telefon santrali ürünleriyle tanınıyor.

Telesis’in bütün modellerine uyumlu santral anonsları

Uzay Medya, Telesis telefon santrallerinin bütün modelleri için uyumlu olan 8kHz 16 bit mono wav formatını desteklemektedir. Netlik ayarını önceden yaptığımız ses dosyaları Telesis santralinize sorunsuz bir şekilde yüklenecek ve kolayca yayına verilebilecektir.

Telesis IP santralimde anonsların ses seviyesi nasıl olacak?

Telesis IP santraliniz için bizden bir #anons #seslendirme siparişi verdiğinizde, öncelikle metinleri inceliyor, teknik olarak kusurlu bir bölüm varsa düzeltmeyi öneriyoruz. Onayınızla birlikte seslendirme sanatçısı stüdyoya giriyor ve santral ses kaydı gerçekleşiyor.

Bir sonraki aşama olan ses işleme esnasında Telesis santraliniz için en uygun filtreleri ve ses yüksekliğini ayarlıyor, sonrasında önceki bölümde de bahsettiğimiz üzere Telesis uyumlu ses çıktısını oluşturuyoruz. Daha önce çok defa tecrübe ettiğimiz için ses şiddeti ve netliğini çok iyi bir seviyede sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Telesis santraliniz için bir anons siparişi vermeye hazır mısınız?

Ajansımız santral anons seslendirme konusunda Türkiye’de saygın kuruluşlardan biridir. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bu alanda, müşterilerimizin bizden aldığı anonslardan memnun kalması en öncelikli arzumuz. Bu nedenle bizimle güvenle çalışabilirsiniz.

Aşağıda bağlantısı bulunan santral seslendirme sayfamızdan ses ve müzik örneklerimizi dinleyebilir, seçiminizi yaptığınızda bizimle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Uzay Medya santral seslendirme sayfası: Santral Seslendirme

Telesis hakkında daha detaylı bilgi ve satış-teknik servis desteği alabileceğiniz bayilerin listesini şirketin aşağıda yer alan resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Telesis resmi sitesi: http://telesis.com.tr

Başa dön tuşu