Santral Seslendirme

IP Santral Seslendirme

Teknolojinin gelişimine hızlı ayak uydurabilen firmaların tercihi olan ip santral sistemleri için profesyonel ip santral seslendirme hizmetimizle tanışmak ister misiniz?

Hızla yaygınlaşan IP telefon santralları için hazırlayacağımız santral anonsları sayesinde müşterilerinizi daha kurumsal bir seslendirme ile karşılayabilirsiniz.

IP Santral sisteminin avantajları

Firmaları iş yaşamında daha ileriye taşıyacak olan ana unsurun profesyonellerle çalışmak olduğunu sürekli duyuyoruz. Bu yaklaşıma çalışma sürecinin her aşamasında uyum sağlamak, başarıyı yanında getiren önemli bir adım olacaktır. Teknolojinin hızla gelişmesi eski alışkanlıkların yerini yeni ve güncel olanın almasını kolaylaştırdı. Daha önce analog santral kullanan bir çok firma, artık ip santral tercih ediyor.

Kolay genişletilebilir mimariye sahip olan ve yazılım tabanlı çalışan ip santral sistemleri, analog sistemlere göre daha uygun satın alma maliyetleri sunuyor. Bununla birlikte eski sistemlerin dezavantajlarından olan sınırları tamamen ortadan kaldırıyor. Örneğin bir ip santral, yüzlerce dahiliyi sadece yazılıma müdahale ederek destekler hale getirilebilir. Fakat analog santral sistemlerinde bunu yapabilmek için ilave elektronik kartlar, ilave yüksek servis maliyetleri ve hatırı sayılır bir zamana ihtiyaç vardır.

Tek bir dijital santral ile tüm şubelerinizi birbirine bağlayıp, şubeler arası görüşmelerin tamamını ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. IP santrali daha kullanışlı hale getirmenin yöntemi ise, onu profesyonel seslendirme ile donatarak daha interaktif hale getirmek.

Seslendirme stüdyosu

IP Santral anonsları kaliteli olmalıdır

IP santral sistemizini daha etkin kullanabilmek ve interaktif içerikleri müşterilerinizle paylaşabilmek için ip santral anons hizmetine ihtiyacınız var. Şirketinizin ivr seslendirme çalışmalarında mümkün olan en iyi sesi kullanmak, firmanızı arayan kullanıcılarda olumlu düşünceler bırakabilmek için önemli bir konu.

IP Santral Seslendirme ile sınırları ortadan kaldırın

Yeni digital santralinizin markası veya modeli ne olursa olsun analog santrallere göre daha fazla ayrıntılı çalışma alanı sunabilir. IP santral yapısını daha gelişmiş özelliklerle kullanabilmek için bir kaç tavsiyede bulunabiliriz. İşe santral anons ile başlayabilirsiniz. Kolayca sahip olabileceğiniz ip santral seslendirme ile neler yapabileceğinizi gelin birlikte inceleyelim.

  • IP santral sayesinde kullanıcılarınızla etkileşimi güçlendirebilirsiniz. Sizi aradıklarında veya otomatik olarak onları arayarak duyurular veya hatırlatmalar yapabilirsiniz.
  • IVR ağacını dilediğiniz kadar alt menülere bölebilir, her müşteriye özel ivr içeriği oluşturabilirsiniz.
  • Sesli yanıt sistemi ile, müşterileriniz bir operatöre bağlanmadan dahi işlemlerini gerçekleştirebilir.
  • Müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyen veya menüler arası gezen kullanıcılara kendi belirlediğiniz aralıklarla tanıtım seslendirmelerinizi yayınlayabilirsiniz.

Yazımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siz de ip santral seslendirme hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, Uzay Medya iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir, uygun fiyatlarla profesyonel ip santral anonsu satın alabilirsiniz.

Başa dön tuşu