Santral Seslendirme

Karel Santral Seslendirme

Türkiye’nin en çok tercih edilen santral markalarından olan Karel, yenilikçi vizyonu ve her gün gelişen teknolojik altyapısıyla her büyüklükteki firma için telefon santral sistemleri üretiyor.

Telefon santrali deyince de akla gelen ilk konu santral seslendirme olduğuna göre, Karel santrallerinizin profesyonel robot dolumlarını bize güvenle yaptırabilirsiniz.

Karel robot dolumu

Profesyonel robot dolumunda yıllardır ilk tercih olan Uzay Medya, tüm Karel Santral modelleri için kaliteli santral seslendirmeleri hazırlıyor.

Bizimle çalışmaktan keyif alacaksınız

Yüzlerce mutlu müşterimizden edindiğimiz tecrübeyle, Karel Sanral Seslendirme konusunda size üstün nitelikli çözümler üretebiliriz. Çalıştığımız tamamı tecrübeli ve eğitimli seslendirme sanatçıları, şirketinizin santral anonsunu en iyi şekilde yapacak ve memnuniyet garantisi verdiğimiz santral seslendirme hizmeti, müşterilerinizde güven uyandıracak samimi bir iş ilişkisinin temelini atmanıza yardımcı olacak.

Uygun fiyatlı ve profesyonel Karel Santral Anons hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Tüm Karel modellerine seslendirme yapabiliriz

MS26, MS38, MS48, MS128, DS200, IPV10, IPV20, IPV50, IPG500, IPG1000 ve tüm Karel IP ve analog santral modelleri için seslendirme yapabiliriz. Profesyonel stüdyo kaydı için santral anons metni oluşturmaya hemen başlayabilir ve ardından ses seçiminizi yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu