Santral Seslendirme

Avaya Santral Seslendirme

Dünyanın önde gelen komple iletişim çözümleri ve ip santral teknolojileri üreticisi Avaya için hazırlayacağımız santral seslendirme hizmeti, telefon santralinizin bütün özelliklerini daha etkin kullanmanıza ve çağrı merkezinizi arayan müşterilerinizle daha verimli bir iletişim kurabilmenize yardımcı olacak.

Avaya santraliniz için profesyonel santral anonsu almak için yapmanız gereken tek şey Uzay Medya’nın tecrübeli santral seslerini dinlemek ve santralinizin yeni sesini seçmek.

Avaya hakkında

Dünyada ve ülkemizde önemli kuruluşların öncelikli tercihi olan Avaya santral sistemleri, teknolojisi ve güvenilir yapısı sayesinde çağrı merkezlerinin kesintisiz iletişimini sağlıyor. Genişletilebilir komple iletişim çözümleri sunan şirket, IP telefon, IP santral ve mobil istemci uygulamalarında stabil oluşuyla ünlü.

Avaya santral anonsu

Yeni bir Avaya sistemine sahipseniz veya daha önce kurulumu gerçekleştirilmiş olan santralinizi profesyonel santral anonslarıyla daha iyi bir duruma getirmek istiyorsanız, Uzay Medya size birbirinden yetenekli seslendirme sanatçılarıyla yardımcı olmak için hazır.

Türkiye'nin Seslendirme Ajansı Uzay Medya

Üstün kalitedeki santralinize üstün kalitede bir anons yakışır!

Bir Avaya telefon santrali kullanıyorsanız teknolojiye ve güvenliğe önem veriyorsunuz demektir. Bu iki önemli özelliğiniz, şirketinizin geleceğe dönük kalıcı adımlar atacağının işareti. Bu durumda sisteminizi profesyonel santral seslendirme ile taçlandırmak ve çağrı merkezinizi yüksek standartlarda hizmet veren bir iletişim üssüne çevirmeyi mutlaka düşünmelisiniz.

Uzay Medya, uzun yıllardır anons seslendirme konusunda ülkemizde en çok tercih edilen seslendirme stüdyolarından biridir. Güncel teknolojiye sahip ferah stüdyomuzda, call center’ınızın müşterilerle iletişiminin ilk adımı olan seslendirmeleri Avaya santralinize tam uyumlu formatlarda ve yüksek netlik sağlayacak şekilde oluşturup, çok kısa sürede teslim edebiliriz.

Avaya Resmi Sitesi: https://www.avaya.com/

Başa dön tuşu