Referanslar

Coca Cola Santral Anons İçin Bizi Seçti

Santral anons konusunda yıllardır başarılı işlere imza atan Uzay Medya, müşteri portföyüne birbirinden değerli markaları eklemeye devam ediyor. Dünyanın en değerli şirketlerinden olan Coca Cola, santral seslendirme için bizimle çalışmayı tercih etti.

Türkiye’nin Seslendirme Merkezi sloganıyla çıktığımız yolda gurur verici bir portföye ulaştık. İstisnasız bütün müşterilerimize memnuniyet garantisi verdiğimiz on binlerce santral seslendirme projesini bugüne kadar başarıyla tamamladık. Hem kurumsal, hem de uygun fiyatlı bir seslendirme ajansı olmanın verdiği güvenle gerek ülkemizden, gerek diğer ülkelerden bir çok ünlü marka Uzay Medya’yı tercih ediyor.

Santral anonsları tecrübe gerektirir

Telefon santral sistemleri icat edildiğinden bu yana teknoloji ve işlev açısından çok fazla değişim gösterdi. Günümüzde bir firmayı aradığınızda canlı bir operatöre bağlanmadan bir çok işlemi sesli yanıt sistemi (ivr)  üzerinden hızlı ve kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

IVR yapısı ise işlemlerin ne kadar sürede ve hangi zorlukta yapabileceğinizi belirliyor. Elbette burada kilit noktalardan birisi santral anonslarının kalitesi ve ne kadar anlaşılır olduğu. Profesyonel stüdyolarda hd olarak kaydedilen santral seslendirmeleri, telefon santrali veya sesli yanıt sistemine yüklendiğinde, telefonda iletilebilecek sesin belli bir bant aralığında olmasından dolayı kayba uğruyor. Bu kayıpları da göz önüne alınca, santral anons seslendirme hizmetini tecrübeli bir ajanstan almanın önemi daha da belirginleşiyor.

Santral anons konusunda uzmanlaşmış olan Uzay Medya, telefon santrali veye ivr sisteminde en yüksek kalitede duyulacak santral seslendirmeleri üretir. Şirketimize bağlı çalışan seslendirme sanatçılarının bir çoğu santral anons konusunda uzmanlaşmıştır. Bu nedenle siz de, santral anons seslerini bizden güvenle temin edebilirsiniz.

Başa dön tuşu