Referanslar

İntegral Menkul Değerler Reklam Seslendirmeleri İçin Uzay Medya’yı Seçti

Ulukartal Holding şirketlerinden İntegral Menkul Değerler, televizyon reklam seslendirme için Uzay Medya’yı tercih etti.

Pay piyasası işlemleri, açığa satış işlemleri, kredili işlemler, VİOP işlemleri, forex işlemler konusunda zirvedeki markalardan olan İntegral Menkul Değerler, tv reklam seslendirme için Türkiye’nin en iyi seslerini bünyesinde barındıran Uzay Medya’yı seçti.

Ulukartal Holding; Ulukartal topluluğuna bağlı şirketlerin çatı kuruluşudur. Türkiye’nin ekonomik gücünün artmasında, sermayenin tabana yayılmasının önemine inanan Ulukartal Holding, temel faaliyetlerinin yanı sıra Topluluğun vizyon ve stratejilerinin belirlenmesinden ve holding şirketlerinin değerinin arttırılmasından sorumlu bir yönetim merkezidir.

Ulukartal Holding, güçlü mali yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yatırımcılara güven veren, faaliyet alanlarında ihtisaslaşmış, kurumsal kalite standartları yüksek şirketlerin piyasadaki rekabeti olumlu etkileyeceği görüşündedir. Yönetim kurulunun desteğinde büyüme atağına geçen grubun lokomotif şirketi İntegral Menkul Değerler A.Ş. Türkiye’nin en saygın aracı kuruluşlarından biri olarak sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir.

Başa dön tuşu