Medya Planlama

Şimdi harekete geçin ve radyo televizyon reklamınızı hemen yayınlamaya başlayın.
Radyo – televizyon reklamları için medya planlama hizmeti hayati önem taşıyor. Minimum bütçe ile en fazla reklam nasıl yapılabilir sorusunun cevabını arayan firmalar için, medya planlama işinde tecrübe sahibi bir ajansla koordineli çalışmak bütçe optimizasyonu açısından son derece önemli. Uzay Medya, Radyo & TV reklamlarınızı yönetmek için hazır.

Medya Planlama hizmetini uzmanından alın

Ulusal, bölgesel ve yerel yayıncılık alanlarında faaliyet gösteren yayın kuruluşları ile irtibatın sağlanması, prodüksiyon şartlarının yerine getirilebilmesi, hedefli reklamcılık sayesinde istenen kullanıcı grubuna ulaşılabilmesi hususunda Uzay Medya Medya Planlama Ajansı iyi bir yol gösterici olacaktır.

Ulusal Radyolara Reklam Vermenin En Kolay Yolu

Uzay Medya, ulusal radyolara reklam vermek isteyen müşterileri için radyo ölçüm raporları, fiyat analizi, hedef kitle erişimi gibi mühim konuları tek noktadan yönetir ve reklam verene sunar. En iyi fiyata reklam kuşaklarındaki yerinizi ayırır ve yayınlanmasını sağlar. Radyoda veya televizyonda yayınlanacak reklam prodüksiyonunuz hazır değilse size bu konuda da yardımcı olabiliriz. Reklam seslendirme  sayfamızda birbirinden değerli reklam sesleri ve spot örneklerini bulabilirsiniz.

Uygun fiyat, hızlı ve kaliteli

Uzay Medya müşterileri için optimum fiyatı sağlamak için radyo istasyonlarıyla sürekli iletişim halindedir. Sezon indirimi, sektör indirimi gibi fırsatlardan haberdar olur ve müşterilerine avantajlı kampanyalar yapma olanağı sunar.

Sesli ve görüntülü bütün mecralar için profesyonel medya planlama

Radyo ve Televizyon reklamlarınızı yönetmek için bir arayışa girdiyseniz şu anda doğru yerdesiniz. Ajansımız, medya planlama stratejinizi en güncel yöntemlerle oluşturur ve tam zamanında yayına alır.

Başa dön tuşu