Santral Seslendirme

Sanal Santral Seslendirme (Bulut Santral Anons)

Sanal Santral sistemleri için benzersiz kalitede ve uygun fiyatlı anons seslendirme hizmeti. Size özel sanal santral seslendirme ile tanışmak ister misiniz?

Uzay Medya’nın tecrübeli santral sesleri ile sanal santralinizin yeni sesi olmak için sabırsızlanıyoruz, hazırsanız başlayalım..

Sanal santral sistemleri yaygınlaşıyor

Teknolojik gelişmelerle birlikte geleneksel donanım tabanlı santral sistemleri, yerini sanal santral ürünlerine bırakıyor. Eskinin aksine tamamen yazılım tabanlı çalışan bu yeni bulut santral teknolojisi, kullanıcılara gelişmiş bir santral deneyimini uygun maliyetlerle sağlıyor.

Önceleri geniş özelliklere sahip bir telefon santrali sahibi olabilmek için ciddi bir bütçeye ve zamana ihtiyaç vardı. Şimdi ise işler bir hayli kolaylaştı. Santral sistemini yenilemek isteyen veya ilk defa telefon santrali kurdurmak isteyen firmalar, bir saatten daha kısa sürede yeni santral sistemlerini kullanabilir hale geliyor.

Bu sistem yazılım tabanlı olması sebebiyle yüksek güvenlikli sunucularda barındırılıyor ve hem işletme, hem de bakım maliyeti genellikle servis sağlayıcılar tarafından karşılanıyor. Hal böyle olunca da aylık kiralama usulüyle ve çok uygun maliyetlerle kullanılabiliyor.

Bulut santralin avantajları

  1. Bulut teknolojisi üzerine kurulu sanal santral sistemleri kullanıcıya bakım ve tamir gibi sürpriz maliyet kalemleri çıkarmaz.
  2. Dakikalar içerisinde kurulum gerçekleştirilebilir ve hemen kullanılabilir.
  3. Donanımsal telefon santrallerine göre çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
  4. Ses kalitesi üst seviyededir ve pbx gibi özellikleri kullanmak çok kolaydır.
  5. Santralinize ilave özellikler ekleyebilmek ve gelişmiş bir ivr yapısı kurmak birkaç tıklamayla mümkündür.

Sanal santral seslendirme hizmetimizle tanışın

Türkiye’nin Seslendirme Merkezi Uzay Medya, sanal santral kullanıcıları için profesyonel santral anons seslendirme hizmeti sunuyor. Yıllardır uzmanlaştığımız santral seslendirme alanında ülkemizin en çok tercih edilen ajansı olmanın verdiği tecrübe ile, bulut santral sisteminiz için kaliteli anonslar yapabiliriz. Sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek hemen bir sanal santral anons siparişi verin, yeni santraliniz için mükemmel kalitede seslendirmeler hazırlayalım.

Başa dön tuşu