Referanslar

Şölen Çikolata, santral anons seslendirme için bizi tercih etti

Şölen Çikolata için hazırladığımız santral seslendirme çalışması, başarıyla devreye alındı.

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen Şölen; Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.

Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen, bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır.

Şölen’in başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.

Profesyonel seslendirme faaliyetlerimiz arasında çok değerli gördüğümüz bir alan olan santral seslendirme konusunda Türkiye’de neredeyse bütün kurumsal firmalar Uzay Medya’yı tercih ediyor. Biz, sizinle de çalışmak istiyoruz, ne dersiniz?

Başa dön tuşu