Referanslar

Total Türkiye IVR seslendirmeleri tamamlandı

Dünyaca ünlü akaryakıt ve enerji devi Total, ivr seslendirme için Uzay Medya’yı seçti. Profesyonel santral anons seslendirme konusunda başarılı işlere imza atan ajansımız, birbirinden değerli markaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Total’in hikayesi yaklaşık bir asır önce petrol sahaları aramasıyla başlamıştır. Total, bugün 130 ülkede faaliyet gösteriyor ve 96.000 çalışanı var. Yeni kaynaklar buluyor, ürünleri ve hizmetleri müşterilere pazarlamaya kadar her şeyi yaparak enerji değer zinciri boyunca operasyon gerçekleştiriyor. Bu konum ve çeşitlilik gösteren enerji karışımı (petrol, doğalgaz, güneş enerjisi, biyokütle) aynı zamanda pazar trendlerine uyum sağlama ve müşterilerin oluşan beklentilerini karşılama imkanı sağlamaktadır.

Total, her gün enerji için artan küresel talebi karşılamaya yardımcı oluyor, 21. yüzyılın zorlu görevlerinden birini gerçekleştiriyor. Bunu yaparken farklı ve daha iyi bir enerji geleceği oluşturmada ana başarı faktörleri olarak mükemmellik, insan ve inovasyonu esas alıyor.

Başa dön tuşu