Referanslar

Yurtbay Seramik Santral Anonsları Başarıyla Tamamlandı

Türkiye’nin önemli kuruluşlarından Yurtbay Seramik için hazırladığımız santral anonsları devreye alındı.

Yarım yüzyıl önce, Sn. Zeki Yurtbay’ın Zonguldak’ta tuğla, kiremit üretimi ile başlayan girişim serüveni, 1995 yılında Eskişehir’de Yurtbay Seramik Fabrikası’nın kuruluşuyla ulusal çapa ulaştı. Bugün 700.000 m2 açık ve 100.000 m2 kapalı alanda süren üretim 20.000.000 m2 yıllık kapasiteye sahip. Teknik granit, yer karosu, duvar karosu, geçmeli dijital karolar, küçük ebat karolar, yapı kimyasalları ve frit olmak üzere tüm ürünleri aynı tesiste, tek marka altında üreten ve temin eden Yurtbay Seramik, bu özelliğiyle farklı bir niteliğe sahiptir. “Önce kalite” anlayışıyla gelişen, saygın ve lider yerli markalar arasına giren Yurtbay; ülkemizdeki kesintisiz gelişiminin yanı sıra, dünyanın en büyük satış zincirlerinin işbirliği yaptığı, 50 ülkeye ihracat gerçekleştiren uluslararası bir markadır.

Türkiye’nin Seslendirme Merkezi Uzay Medya’nın Yurtbay Seramik için hazırladığı profesyonel santral anonsları sistem entegrasyonları tamamlanarak devreye alındı.

Siz de kurumsal seslendirme ihtiyaçlarınızda bizimle çalışabilir, kaliteli seslendirmelere uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Başa dön tuşu