Referanslar

Speedy Reklam Seslendirmeleri Tamamlandı

En yetkili özel servis Speedy, reklam seslendirme için Uzay Medya’yı seçti. Radyo spotlarını başarıyla tamamladığımız bir çok müşterimiz gibi, Speedy de ajansımızın profesyonel sesleriyle çalışmayı tercih etti.

1956 yılında “Speedy Muffler King” adıyla Kuzey Amerika’da hizmet vermeye başlayan Speedy, 1978 yılında Fransa’da da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Amerika, Kanada ve İngiltere’de Kwik-Fit adı altında hizmet veren Speedy; uzmanlığı, teknolojiyi, kaliteyi ve uygun fiyatları müşteriyle buluşturan global servis ağıdır.

Autority Group tarafından, 19 Ülkede faaliyet gösteren Avrupa’nın lider otomobil servis zinciri olan Speedy markasını 2003 yılında Türkiye’ye getirmesiyle başlayan ve günümüzde Lastik VS., Garanto, Alldata ve Autoveritas markalarıyla güvenilir çözümler sunan Türkiye’nin en yenilikçi otomotiv hizmet grubudur.

Autority Group, otomobil sektöründe “Hızlı Araç Bakım” servisini 57 yıllık tecrübesinden faydalanarak, Türkiye’de yerleşmesi ve gelişmesi için öncü bir rol üstlendi ve otomotiv hizmet sektörüne katma değer yaratarak büyümeye devam ediyor.

Başa dön tuşu