Blog

Profesyonel bir santral sesi firmanıza değer katar

Gerek bloğumuzda gerekse müşterilerimizle doğrudan görüşmelerimizde bu konuya zaman zaman değinsek de, arada tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz. Profesyonel santral sesleri firma imajınıza olumlu yansır ve müşterilerinizde iyi etki bırakır deyip duruyoruz, peki ama neden?

  1. Santral sesinizi iyi bir seslendirme ajansından almanız, belli standartları taşıyan ve kalite beklentilerine uyumlu bir ses kaydına sahip olmanıza yardımcı olur.
  2. Müşterileriniz sizi aradıklarında onlarla etkileşime geçtiğiniz ilk alan olan santral karşılama anonsu (https://www.uzaymedya.com/santral-karsilama-anonsu/) firmanız için hayati önem taşımakta, çünkü canlı bir operatöre bağlanmadan önce ilk duydukları ses santral sesiniz. İlk arama anında güçlü bir etki bırakma fırsatını kaçırmamalısınız.
  3. Santral sistemlerine kendi imkanlarıyla ses kaydı yapıp yükleyen şirketlerle zaman zaman karşılaşıyoruz. Bazıları daha samimi oluyor gibi bir gerekçe sunsa da, aslında konunun seslendirme maliyetinden kaçınmak olduğunu hepimiz biliyoruz :). Aslında santral seslendirme fiyatları (https://www.uzaymedya.com/santral-seslendirme-fiyatlari/) çok ta yüksek maliyet kalemleri oluşturabilecek düzeyde değil. Müşterilerinize sizi daha ilk aradıkları anda amatör bir profil çizmemeniz için santral seslendirmenizi lütfen bir an önce değiştirin.
  4. Menüleri mümkün olduğunca kısa tutun ve kullanıcıları telefonda gereksiz yere bekletmeyin. Herkesin zamanı çok kıymetli, işlerini bir an önce halledip zamandan tasarruf etmesine yardımcı olduğunuz her müşteriniz sizi daima iyi hatırlayacaktır.

Sincap ve mikrofon

Doğru sesi bulduğunuzda farkı hissedeceksiniz

İlk başta seçim yapmak zor olsa da şirketiniz için en doğru santral sesini bulmanız küçük bir araştırmayla mümkün. Bunun için hemen araya kendi reklamımızı sıkıştıralım ve sizi Uzay Medya santral anons sayfasına alalım. Sektörünüze uygun ve kullanıcıların da hoşuna gidecek bir santral sesi, kurumsal kimliğiniz için büyük bir katkı sağlayabilir. Alacağınız geri dönüşlerde, işinin ehli bir seslendirme sanatçısının harika sonuçlar çıkardığını fark edeceksiniz.

Santral metinleri en önemli nokta

Evet en az seslendirme kadar önemli.. İyi bir santral seslendirme metni, müşterilerinize firmanızla ilgili kampanyalardan tutun, hatırlatmalara kadar küçük mesajlar fısıldamanıza imkan tanıyacaktır. Çok kısa biz zaman aralığında onları çok fazla meşgul etmeden ve sıkmadan doğru mesajı vermelisiniz. Profesyonel bir seslendirici istediğiniz enerjiyi kolaylıkla karşı tarafa aktarabilir, ama doğru mesajı vermek kesinlikle ve sadece doğru santral metinleri ile gerçekleşebilir.

Bloğumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz, hepimiz için keyifli bir gün olması dileğiyle :)

Başa dön tuşu