Seslendirme

Cahit Şaher Seslendirme

Projelerinizde usta seslendirme sanatçısı Cahit Şaher ile çalışmak müthiş olmaz mıydı?

Reklam, tanıtım filmi, belgesel gibi yapımlarınıza Türkiye’nin en önemli seslendirme sanatçılarından Cahit Şaher ses versin istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Cahit Şaher Seslendirme Demo

Cahit ŞaherCahit Şaher kimdir?

Lise eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara Devlet Konservatuvarı opera bölümüne girdi. 1973 yılında opera yüksek bölümünden mezun oldu ve Ankara Devlet Operası’nda solist sanatçı olarak çalışmalarına başladı.

1980-1981 yıllarında Almanya Mainz Operasında mesleki çalışmalarını sürdürdü. 1986-1987 yıllarında Avusturya Viyana Volksoper’de ihtisas yaptı. Daha sonra İstanbul Devlet Operası’nda solist sanatçı olarak çok sayıda eserde baş rol üstlendi.

Cahit Şaher, seslendirmede sergilediği olağanüstü performans ile ülkemizin en en önemli seslendirme sanatçılarındandır. Bugüne kadar yüzlerce seslendirme projesinde yer almış, tamamında üstün başarı göstermiştir.

Cahit Şaher ve Seslendirme

Cahit Şaher, 1970 yılından yılından itibaren Radyo ve TRT’de, daha sonra özel televizyon kanallarının Türkiye’de faaliyet göstermesiyle, sayısız film, dizi ve programda seslendirme yaptı. Bir çok ürünün tanıtımında ve reklamında, sesi ve görüntüsüyle görev aldı.

TRT2’de sanat programları sundu, özel kanallarda haber programlarında çalıştı. Ankara Gazi Üniversitesi ve İstanbul Marmara Üniversitesi’nde belli aralıklarla öğretim görevlisi olarak ders verdi.

Başa dön tuşu