Seslendirme

Seslendirme Stüdyosu

Uzay Medya Seslendirme Ajansı, İstanbul Sahrayıcedit stüdyolarından tüm Türkiye'ye profesyonel seslendirme hizmeti sunuyor. Aynı zamanda seslendirme stüdyosu ihtiyacı olan ajanslara ve şirketlere stüdyo kiralama imkanı da sağlıyoruz.

Kayıt stüdyomuzda reklam seslendirme, ivr ve santral seslendirme, tanıtım filmi seslendirme gibi çalışmalar tecrübeli seslendirme sanatçılarıyla yapılmakta, yüksek standartlarda seslendirme hizmeti sunulmaktadır.

Profesyonel kayıt stüdyosu, kusursuz akustik düzenleme

Uzay Medya seslendirme stüdyosu, kusursuz bir akustik düzenlemeye sahiptir. Seslendirmeyi etkileyen en önemli konulardan biri olan #stüdyo akustiği ajansımızda ses mühendisleri tarafından düzenlenmiştir ve stüdyomuz evrensel standartlarda kayıt alınabilir durumdadır.

Seslendirme Stüdyosu iç mekan görseli

Gerçek ritmi hissedin

Seslendirme stüdyolarında akustik düzenleme kritik önemdedir. Sesi digital ortama yani kayıt cihazı veya bilgisayara kaydederken pürüzsüz, oda yankısı barındırmayan veya üzerinde kapalı alandan dolayı frekans kaybı yaşanmamış en berrak haliyle kaydetmek gerekmektedir.

Kayıt aşaması geçildikten sonra dinleme için de yine aynı şekilde referans hoparlörlerden gelen sesin değişime uğramadan dinlenebilmesi için stüdyo akustiği iyi düzenlenmelidir. Uzay Medya seslendirme stüdyosunda hem kayıt alınırken, hem de dinlenirken bu standartlara uygun şartlar sağlanmıştır.

Stüdyomuzda gerçek sesi ve gerçek ritmi duymak öncelikli hedefimiz. Yüksek kaliteli seslendirme çalışmasının temelini iyi düzenlenmiş bir kayıt stüdyosu oluşturuyor.

Rahat ve konforlu seslendirme stüdyosu

Ajansımızda bulunan seslendirme stüdyomuz rahat, ferah ve konforludur. Misafirlerimiz ve kayıt aldığımız seslendirme sanatçılarına huzurlu bir ortamda çalışma imkanı sunmak ilkesinden hareketle, sorunsuz bir #seslendirme deneyimi yaşamanıza gayret ediyoruz.

Bir seslendirmeye veya seslendirme sanatçısından kayıt alabileceğiniz profesyonel seslendirme stüdyosuna ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek hemen randevu alabilirsiniz.

Başa dön tuşu