Seslendirme

Yangın Anons Seslendirme

Yangın alanını hızlıca tahliye etmek hayati önem taşımaktadır. Profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilmiş yangın ikaz seslendirmesi, net – anlaşılır anonslar ile personeli doğru yöne sevketme ve yangın bölgesinden uzaklaştırmaya yardımcı olacaktır.

Yangın anons metinleri | Ses örnekleri

Ajansımızda her gün onlarca seslendirme çalışması hazırlıyoruz. İnsan hayatını ilgilendiren yangın gibi hassas bir konudaki seslendirmelere olağandan daha fazla özen göstermek gerektiğinin bilincinde olan seslendirme sanatçılarımız, ikaz anonsları seslendirirken kolay anlaşılır ve net bir ses ortaya koyabilmek için azami dikkat gösteriyor.

Yangın alanını hızlı tahliye edebilmek için alarm sisteminin verdiği uyarıların, mekanın her yerinden anlaşılabilir netlikte olması hayat kurtaracaktır.

Net ve anlaşılır anonslar yangında hayat kurtarır

Ses örnekleri

[adinserter name=”Block 6″]

Yangın Anons Metin Örnekleri

  1. Dikkat dikkat! Bu bir yangın alarmıdır. ***** tesisinde yangın meydana gelmiştir. Sakin olunuz, kaçış maskenizi yanınıza alınız ve rüzgar yönüne dikkat ederek acil durum toplanma bölgesine gidiniz.
  2. Dikkat dikkat! Bu bir gaz kaçağı alarmıdır. ***** tesisinde gaz kaçağı meydana gelmiştir. Sakin olunuz, kaçış maskenizi yanınıza alınız ve rüzgar yönüne dikkat ederek acil durum toplanma bölgesine gidiniz.
Başa dön tuşu